Zasebni zavod za vzgojo in izobraževanje

Trubarjeva cesta 7, 4260 Bled

gsm: 041 366 360, doremi@siol.net

 

metodoloski_sistem_edgarja_willemsa
pixel

URNIK SKUPINSKEGA POUKA

2017/2018

 

Za povečavo klikni na sliko!

 

 

 URNIK PEVSKIH ZBOROV IN ORKESTRA

2017/2018

 

 

Otroški pevski zbor DO RE MI: petek, 15:30-16:30

 

Mladinski pevski zbor DO RE MI: petek, 17:00-18:00

 

Vokalna skupina DO RE MI: petek, 18:00-18:30

 

Orkester DO RE MI: torek, 17:30-18:30

 

 

URNIK SOLFEGGIO

2017/2018

 

1.a razred: ponedeljek 14:30-15:30 (Nuša)

  • Sara B., Katjuša B., Lara G., Jan K., Alex M., Henrik P., Martin P., Nace R., Ina U., Ela Z.

 

1. b razred: četrtek 17:30-18:30 (Katja)

  • Ota J., Deja K., Lan O., Luka O., Nina P., Tara Ela P., Neža P., Maša Š., Sergej Š., Irenej Z.

 

2. razred: četrtek 15:00-16:00 (Nuša)

  • Jasna C., Iva E., Tine G., Zara J., Katja K., Gaber M., Anej P., Lovro P., Loti S., Jana S., Sara S., Lena v. B., Lana Z.

 

3. razred: četrtek 15:00-16:00 (Primož)

  • Ela E., Maja F., Florian J., Žan Vito K., Lucija K., Aljaž K., Katja M., Daša M., Hana P., Ažbe Z.

 

4. razred: torek 15:00-16:00 (Nuša)

  • Raja A. R., Enja K. P., Tina P., Meda P., Inja P., Zara S., Pika Enja T.

 

5. razred: torek 15:00-16:00 (Primož)

  • Jena A. R., Katja C., Klemen C., Živa K., Grega K., Matija L., Karin P., Ana R., Bjorn v. B., Tinkara Ž.

 

6. razred: ponedeljek 15:45-16:45 (Nuša)

  • Jernej A., Tajda Č., Nal F., Suzi G., Matej K., Nejc M., Matija P., Vita P., Nanja U.

 

7. in 8. razred: ponedeljek 16:00-17:00 (Primož)

  • Neža A., Jernej F., Vito G., Urška K., Bor M., Manca K., Ema R.

 

 

URNIK UVAJANJE

2017/2018 

 

SKUPINA A - Katja Z.: četrtek 16:15-17:15

  • Jurij C., Zala D., Nik D., Filip R. M., Lina R., Izabela Š., Vid V., Urban Z.

 

SKUPINA A1 - Sandra Š.: sreda 16:00-17:00

  • Max G., Luna H., Lenart N., Ula P., Ivana S., Matevž S., Neja T., Mia V.

 

SKUPINA A1 - Sandra Š.: sreda 16:00-17:00

  • Max G., Luna H., Lenart N., Ula P., Ivana S., Matevž S., Neja T., Mia V.

 

SKUPINA B - Sandra Š.: sreda 17:15-18:30

  • Marcel B., Jakob D., Andrej H., Banumiane Malaika K., Gaber K., Erazem K., Tina K., Vida P., Vita R., Urh V.

 

SKUPINA C - Nuša P.: torek 16:15-17:30

  • Vitan B., Liza E., Vid E., Val H., Fran K., Matic K., Vesna L., Mila O., Jaša R., Kaja Z.

 

SKUPINA ABC - Katja Z.: ponedeljek 17:00-18:15

  • Vita B., Katja B., Nejc D., Ana K., Jakob L., Vida O., Karin O., Ota P., Primož P., Inti S.

 

pixel

OLMA-industrijska olja in maziva