Zasebni zavod za vzgojo in izobraževanje

Trubarjeva cesta 7, 4260 Bled

gsm: 041 366 360, doremi.bled@gmail.com

 

metodoloski_sistem_edgarja_willemsa
pixel

GLASBENA PRAVLJICA

 

Vabimo vas na ogled glasbene pravljice Janeza Bitenca, z naslovom ŠEST KUŽKOV, ki jo izvajajo naši učenci. 

 

Pravljico biomo izvedli po vseh Krajevnih skupnostih Občine Bled, in sicer:

- v petek, 20. oktobra 2017

   ob 15. uri v Kulturnem domu Bohinjska Bela

   ob 18. uri v Osnovni šoli Bled

- v soboto, 21. oktobra 2017

   ob 10. uri v Kulturnem domu Zasip

   ob 12. uri v Gasilskem domu Rečica

   ob 15. uri v Kulturnem domu Ribno 

 

Vstop prost!

Vljudno vabljeni!

 

 

2. Nastop OTROCI NA GRADU

 

V soboto, 14. oktobra 2017 vas učenke in učenci vabijo na 2. nastop v ciklu mesečnih nastopov Otroci na Gradu. Nastop bo ob 10. uri v Viteški dvorani na Blejskem gradu.

 

Vsrtopnine ni.

Vljudno vabljeni!

 

 

 PRISPEVEK NA GORENJSKI TV O NAŠEM USPEHU V KANADI

 

Danes, 10. oktobra 2017 bo pri poročilih na Gorenjski TV prispevek o našem uspehu v Kanadi. Poročila bodo na sporedu ob 18:30, 20:30 in ob 22:30 uri.

 

Vabljeni k ogledu!

 

 

USPEH NA SVETOVNEM FESTIVLU AVTIZMA 

 

Na letošnjem osmem festivalu je sodelovalo 33 držav. Razpisali so 11 tekmovalnih kategorij in Glasbeni center DO RE MI se je prijavil v štirih: uprizoritvena umetnost mladi(dve nominaciji), vodilne organizacije v skupnosti in kategorija učitelji. Sprejete so bile štiri nominacije. Na slovesni podelitvi, v nedeljo, 1. 10. 2017, v Vancouvru, so se nagrade v konkurenci sveta kar vrstile. 

Skupina Čudoviti um s predstavo Fantom iz opere je dobila 3. nagrado.

Glasbeni center DO RE MI za vključevanje otrok z avtizmom je dobil 2. nagrado. 

Glasbena pedagoginja Niša Piber pa je za svoje večletno delo na področju glasbenega izobraževanja otrok z avtizmom prejela 1. nagrado.

Sodniki, organizatorji, predstavniki sodelujočih držav in častna konzulka Republike Slovenije, dr. Margaret Rudolf, so Sloveniji, posebej Glasbenemu centru DO RE MI in ustanoviteljici Nuši Piber, čestitali in se zahvalili za pomemben prispevek v svetovnem merilu. 

Nuša Piberse je v govoru na prvem mestu zahvalila staršem njenih učencev, sodelavcem, podpornikom, najbolj in iz srca pa vsem otrokom z avtizmom, ker, kot pravi, spreminjajo svet in pomagajo, da ljudje postajamo boljši.

 

 

 

FANTOM POTUJE V KANADO

 

Z njim pa tudi fantje iz skupine Čudoviti um. Pred odhodom v Kanado pa vas fantje vabijo na predstavo Fantom iz opere, ki bo

v četrtek, 21. septembra 2017, ob 19. uri v Infocentru Triglavska roža na Bledu.

 

Po predstavi bo organizirana dražba slik slikarke Vide Soklič in izdelkov gojencev VDC Radovljica.

 

 

Vstop prost.

Vljudno vabljeni!

 

 

PREDSTAVA FANTOM IZ OPERE IN DRAŽBA -

sprememba datuma

 

Zaradi tehničnih težav smo morali predsatvo Fantom iz opere ter dražbo motorja in slik, ki smo jo pripravljali za petek, 15. septembra, prestaviti na četrtek, 21. septembra 2017. Predstava bo ravno tako v Infocentru Triglavska roža na Bledu, s pričetkom ob 19:00 uri.

 

Po redstavi bo potekala dražba motorja Yamaha XTV, 660 in slik slikarke Vide Soklič. Izkupiček dražbe bo namenjen pokritju stroškov potovanja skupine Čudoviti um v Kanado. 

 

Vljudno vabljeni!

Vstop prost. 

ZAČETEK POUKA

 

Obveščamo vas, da se se pouk skupinskega pouka uvajanja in solfeggia prične v ponedeljek, 4. septembra 2017.

 

 

RAZDELITEV URNIKOV

šolsko leto 2017/2018

 

Obveščamo vas, da bo razdelitev urnikov potekala v petek, 1. septembra 2017, in sicer po naslednjem razporedu:

 

Bone Robert (klarinet, kljunasta flavta) ob 15:00

Hribernik Marjetka (violončelo) ob 16:30

Kerštanj Primož (klavir) ob 16:00

Koželj Neža (klavir) ob 15:00

Novak Ana (violina, viola) ob 17:30

Pavlič Nika (flavta, kljunasta flavta) ob 15:00

Piber Nuša (klavir) ob 16:00

Plamberger Gregor (tolkala) ob 17:30

Šepec Tadej (saksofon) ob 15:00

Štern Sandra (kitara) ob 16:00

Turinek Blaž (trobenta, pozavna) ob 16:00 

Varl Tom (klavir) ob 16:00

 

 

URNIK SOLFEGGIO 2017/2018

 

1.a razred: ponedeljek 14:30-15:30 (Nuša)

                   (Sara B., Katjuša B., Lara G., Jan K., Alex M., Henrik P., Martin P., Nace R., Ina                                     U., Ela Z.)

 

1. b razred: četrtek 17:30-18:30 (Katja)

                    (Ota J., Deja K., Lan O., Luka O., Nina P., Tara Ela P., Neža P., Maša Š.,                            Sergej Š., Irenej Z.) 

 

2. razred: četrtek 15:00-16:00 (Nuša)

                 (Jasna C., Iva E., Tine G., Zara J., Katja K., Gaber M., Anej P., Lovro P., Loti S., Jana S.,                     Sara S., Lena v. B., Lana Z.) 

 

3. razred: četrtek 15:00-16:00 (Primož) 

                 (Ela E., Maja F., Florian J., Žan Vito K., Lucija K., Aljaž K., Katja M., Daša M., Hana P.,

                  Ažbe Z.)

 

4. razred: torek 15:00-16:00 (Nuša)

                 (Raja A. R., Enja K. P., Tina P., Meda P., Inja P., Zara S., Pika Enja T.)

 

5. razred: torek 15:00-16:00 (Primož)

                 (Jena A. R., Katja C., Klemen C., Živa K., Grega K., Matija L., Karin P., Ana R., Bjorn v. B.,                   Tinkara Ž.)

 

6. razred: ponedeljek 15:45-16:45 (Nuša)

                 (Jernej A., Tajda Č., Nal F., Suzi G., Matej K., Nejc M., Matija P., Vita P., Nanja U.)

 

7. in 8. razred: ponedeljek 16:00-17:00 (Primož)

                 (Neža A., Jernej F., Vito G., Urška K., Bor M., Manca K., Ema R.) 

URNIK UVAJANJE 2017/2018 

 

SKUPINA A - Katja Z.: četrtek 16:15-17:15

Jurij C.

Zala D.

Nik D.

Filip R. M.

Lina R.

Izabela Š.

Vid V.

Urban Z.

 

SKUPINA A1 - Sandra Š.: sreda 16:00-17:00

Max G.

Luna H.

Lenart N.

Ula P.

Ivana S.

Matevž S.

Neja T.

Mia V.

 

SKUPINA B - Sandra Š.: sreda 17:15-18:30

Marcel B.

Jakob D.

Andrej H.

Banumiane Malaika K.

Gaber K.

Erazem K.

Tina K.

Vida P.

Vita R.

Urh V.

 

SKUPINA C - Nuša P.: torek 16:15-17:30

Vitan B.

Liza E.

Vid E.

Val H.

Fran K.

Matic K.

Vesna L.

Mila O.

Jaša R.

Kaja Z.

 

SKUPINA ABC - Katja Z.: ponedeljek 17:00-18:15

Vita B.

Katja B.

Nejc D.

Ana K.

Jakob L.

Vida O.

Karin O.

Ota P.

Primož P.

Inti S.

URNIK ZBOROV IN ORKESTRA

 

Otroški pevski zbor: petek, 15:30-16:30 (Primož)

 

Mladinski pevski zbor: petek, 17:00-18:00 (Primož)

 

Vokalna skupina: petek, 18:00-18:30 (Primož)

 

 

Orkester: torek, 17:30-18:30 (Primož, Robi, Tom)

 

 

 

 

 

 

NAMENITEV DELA DOHODNINE ZA DONACIJE

Starši, prijatelji in vsi zainteresirani, ki ste zavezanci za plačilo dohodnine, lahko do 0,5% dohodnine od dohodkov, ki se vštevajo v letno davčno osnovo, namenite Glasbenemu centru DO RE MI.


Del dohodnine, ki jo tako namenite nam, v ničemer ne povečuje vaše davčne obveznosti, le del davka, ki bi ga prejel državni proračun, bo neposredno nakazan na račun Glasbenega centra DO RE MI in nam olajšal delovanje.

 

Loading form ...

pixel

OLMA-industrijska olja in maziva